Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elemental School

Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Läbu 24/7 vol 1.
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Ariana-Lee-Lauren Kate Nelj 09 Dets 2021, 01:28

» Numbrite loendamine teist moodi
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:14

» Tüdrukud +20, poisid -20
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:12

» Numbrite loendamine.
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sõnade mäng
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sünnipäevad.
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» UUS ELEMENTAL !
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Amy Stanton Esm 03 Juun 2013, 19:51

» 1. Inglise keele tund
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Felix Cooper Püh 24 Märts 2013, 09:46

» Vihma eest peitmas
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Andrew Carlile Püh 24 Märts 2013, 09:38

» mullmullmullmull väiksed kalad kus te ise olete?
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Maria Christina Dark Laup 23 Märts 2013, 16:12

» Ujumas basseinis
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Merily Nework Laup 23 Märts 2013, 14:05

» Greene Street: Aidake mind!
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Rosalie Kapelskär Nelj 21 Märts 2013, 22:49

» Inglise keele tund!!
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Andrew Carlile Nelj 21 Märts 2013, 11:06

» G,B,S&M öökas aka ööklubis
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Lizzie Night Kolm 20 Märts 2013, 16:58

» Maria arsti juures
Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeby Maria Christina Dark Kolm 20 Märts 2013, 16:57

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(24) oli siin foorumil Laup 12 Okt 2019, 03:03

 

 Greene Street: Aidake mind!

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Robin Harris
Algaja
Robin Harris


Postituste arv : 25
Join date : 07/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed:
Vanus:

Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Greene Street: Aidake mind!   Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 14:08

Robin naeratas.Rosette pea tema õlal ja käsi ta põlvel tundus olevat SUlgkerge armastuse koorem,mis pidi kaasa käima iga armastusega.
Tagasi üles Go down
Rosetta Werk
Algaja
Rosetta Werk


Postituste arv : 59
Join date : 07/03/2013

Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Greene Street: Aidake mind!   Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 15:09

Tekkis pikk vaikus ja Ros otsustas saada vastuse küsimusele, mis painas teda juba nende kohtumisest saadik. "Kas sa räägiksid mulle oma minevikust?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Robin Harris
Algaja
Robin Harris


Postituste arv : 25
Join date : 07/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed:
Vanus:

Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Greene Street: Aidake mind!   Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 22:22

ROb hakkas rääkima,,Ma sündisin paljulapselises peres kõige nooremana.Mu vanemad olid üsna rikkad.Kui ma koolis hakkasin käima,kaitsesid mind vanemad vennad kiusajate eest ning õed aitasid koos enda sõbrannadega mul õppida,tänu mu õdedele ja vendadele on sõprus mu elus tähtslat kohal,,ROb peatus hetkeks,et neelatada,,Kui ma sain teada,et taltsutan õhku,tulin siia.Mulle oli veel kõik võõras,ning oli harjumatu olla ilma vanemate õdede-vendateta.Ma pole iseseisev.Ühel kaunil päeval jalutasin ma väikesel tänaval,kus oli üks kaunis tüdruk,keda kiusati mingite lollakate tüüpide poolt,ja edasi sa tead juba isegi''Rob naeratas ning lausus,,Palun räägi mulle nüüd enda eluloost''Robin vaatas tüdrukule silma.
Tagasi üles Go down
Rosetta Werk
Algaja
Rosetta Werk


Postituste arv : 59
Join date : 07/03/2013

Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Greene Street: Aidake mind!   Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeEsm 11 Märts 2013, 10:44

"Noh.." alustas Ros. "Ma olin viiene, kui mu vanemad mu hülgasid. Neil sai minust lihtsalt kõrini. Enne veel, kui lastekodusse läksin, tehti minuga jubedaid asju. Mäletan seda liigagi hästi. Edasi... Noh, ma läksin lastekodusse, kuid kõik kiusasid mind seal. Ma olin teistsugune. Tähendab, ma olin väga haavatud vanemate kaotusest ja kõik see. Ma ei läinud teiste lastega mängima ega midagi. Söögiisu mul ka siis ei olnud. Ajapikku see kõik tuli tagasi. Sõin, mängisin jne ja siis, kui ma sain vanemaks, hakkasin ma muunduma. Me käisime ekskursioonidel metsas näiteks ja järsku oli minu asemel leopard. No siis ma sattusingi siia." Ros hingas sügavalt sisse et mitte nutma hakata. Ta ei hakanud täpsemalt mainima, mis need jubedad asjad on, mis temaga tehti, sest selle meenutamine oli tema jaoks lihtsalt liiga valus.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
Algaja
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 79
Join date : 01/03/2013

Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Greene Street: Aidake mind!   Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 18:51

Robin kallistas Rosettat,,See on kindlasti väga raske,mu parim sõber oli sarnase elulooga kui ta suri''Rob tundis talle väga kaasa,selline traagiline elulugu ei ole just parim.
Tagasi üles Go down
Rosetta Werk
Algaja
Rosetta Werk


Postituste arv : 59
Join date : 07/03/2013

Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Greene Street: Aidake mind!   Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 11:34

"Oh, mul on kahju," pomises ta kiirelt. "Räägime millestki muust, palun," ütles ta siis. "Kui kaua sa oled elementalis olnud?" tüdruk naeratas kavalalt.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
Algaja
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 79
Join date : 01/03/2013

Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Greene Street: Aidake mind!   Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitimeNelj 21 Märts 2013, 22:49

,,Paar päeva''lausus Robin ja võttis maast ühe kukkunud lehe,lennutades siis selle kaugemale õrna tuulekesega.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Greene Street: Aidake mind!   Greene Street: Aidake mind! - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Greene Street: Aidake mind!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hall Street
» Watling Street
» Woods Street

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Linn :: Tänavad-
Hüppa: