Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elemental School

Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Läbu 24/7 vol 1.
Järve ääres Icon_minitimeby Ariana-Lee-Lauren Kate Nelj 09 Dets 2021, 01:28

» Numbrite loendamine teist moodi
Järve ääres Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:14

» Tüdrukud +20, poisid -20
Järve ääres Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:12

» Numbrite loendamine.
Järve ääres Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sõnade mäng
Järve ääres Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sünnipäevad.
Järve ääres Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» UUS ELEMENTAL !
Järve ääres Icon_minitimeby Amy Stanton Esm 03 Juun 2013, 19:51

» 1. Inglise keele tund
Järve ääres Icon_minitimeby Felix Cooper Püh 24 Märts 2013, 09:46

» Vihma eest peitmas
Järve ääres Icon_minitimeby Andrew Carlile Püh 24 Märts 2013, 09:38

» mullmullmullmull väiksed kalad kus te ise olete?
Järve ääres Icon_minitimeby Maria Christina Dark Laup 23 Märts 2013, 16:12

» Ujumas basseinis
Järve ääres Icon_minitimeby Merily Nework Laup 23 Märts 2013, 14:05

» Greene Street: Aidake mind!
Järve ääres Icon_minitimeby Rosalie Kapelskär Nelj 21 Märts 2013, 22:49

» Inglise keele tund!!
Järve ääres Icon_minitimeby Andrew Carlile Nelj 21 Märts 2013, 11:06

» G,B,S&M öökas aka ööklubis
Järve ääres Icon_minitimeby Lizzie Night Kolm 20 Märts 2013, 16:58

» Maria arsti juures
Järve ääres Icon_minitimeby Maria Christina Dark Kolm 20 Märts 2013, 16:57

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(24) oli siin foorumil Laup 12 Okt 2019, 03:03

 

 Järve ääres

Go down 
3 posters
AutorTeade
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeTeis 12 Veeb 2013, 20:28

Lizzie oli jõudnud läbi metsa ühe ime ilusa järveni, mida ta siis jäi niisama imetlema igavusest. Tal ei olnud siin eriti midagi teha väga viimasel ajal. Oma elementi ka ei viitsinud koguaeg harjutada. Ta oli tegelt niisama metsa jalutama tulnud. Ta oli omale see kord teksad ja ühe pluusi ning jaki selga pannud, kleidi asemel kuna metsas polnud sellega just kõige parem käia.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Ana-Belle Ruash
Algaja
Ana-Belle Ruash


Postituste arv : 76
Join date : 11/02/2013
Age : 28
Asukoht : Florida

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeTeis 12 Veeb 2013, 20:44

Ana-Belle istus järvekaldal ja vaatas ühte konna, kes kaldavees ujus. Tüdruk oli natuke nukker ja see oli ka põhjuseks, miks ta seal järvekaldal oli. Ta tahtis lihtsalt kuskil omaette olla. Nüüd oli ta seal juba mitu tundi olnud ka. Ta nuttis enne pisut, aga sellest polnud enam jälgegi. Oli vaid nukker pilk. Belle kuulis, kui keegi sinna lähedale tuli. Algul ta arvas, et mingi loomake sahistab kuskil, aga siis nägi ta Lizzie't. "Hei, Liz," tervitas Belle vaikselt kooliõde.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeTeis 12 Veeb 2013, 20:50

Lizzie märkas alles nüüd Belle't seal järvekaldal istumas kui see oli teda tervitanud. "Oh, hey Belle," lausus Liz naeratades ning kõndis siis tüdruku juurde ning istus tema kõrvale maha. "Mis teed siin?" küsis ta siis ühe suht suvalise küsimuse tüdrukult.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Ana-Belle Ruash
Algaja
Ana-Belle Ruash


Postituste arv : 76
Join date : 11/02/2013
Age : 28
Asukoht : Florida

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeTeis 12 Veeb 2013, 23:52

"Ah, niisama, vaatan konna," vastas Ana-Belle ja osutas siis käega konna poole, keda ta jälgis. Iseenesest päris huvitav loom. Või misasi ta on. Kahepaikne küll, aga päris loom nagu ka ei ole. Vot, peaks ikka rohkem bioloogiatundides käima, siis äkki teaks, mida täpselt konna kohta öelda. "Mis sind siia tõi?" uuris Belle vastu. Tavaliselt rahvas järve ääres ei käi. Seal pole midagi teha. Veekogude valikus eelistatakse siiski randa - puhas vesi ja liivane põhi ning mingeid konnasid kaldavees kindlasti ei kohta.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeKolm 13 Veeb 2013, 05:30

"Ahsoo," oskas Lizzie selle konna jutu peale öelda. "Mina sattusin täitsa juhuslikilt. Ma ei teadnud seda, et keset metsa on üks järv," lausus Liz muigega ning vaatas nüüd taas järve poole ning mäkas seda konna millest Belle oli rääkinud.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Ana-Belle Ruash
Algaja
Ana-Belle Ruash


Postituste arv : 76
Join date : 11/02/2013
Age : 28
Asukoht : Florida

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeKolm 13 Veeb 2013, 10:49

"Või nii," muigas Belle. Ta püüdis lõbusam ja heas tujus näida, et Lizzie pärima ei hakkaks, miks ta nukker on. "Sa siis kooli ja selle ümbruse kaarti pole vaadanud, järelikult," oletas Ana-Belle, kes ise selle kaardi juurde täiendusi ka teinud on. Näiteks on siin metsas üks tohutu-suur kivi, mida muidu kaardil märgitud pole, aga mille asukoha on Belle oma kaardil ise ära märkinud. "Hulkusid niisama ringi ja jõudsid siia? Ära ei kartnud siin metsas eksida?" küsis Belle.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeKolm 13 Veeb 2013, 12:32

"Ma pole jah veel kõiki kohti läbi käinud," lausus Lizzie ning mõtles mida öelda eksimise kohta. "Tavaliselt ei eksi, ma suudan metsas orienteeruda. See on lihtsalt ju tegelt me lemmik koht, kus aega veeta," lisas ta veel juurde muigega.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Ana-Belle Ruash
Algaja
Ana-Belle Ruash


Postituste arv : 76
Join date : 11/02/2013
Age : 28
Asukoht : Florida

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 00:12

"Usun, et enamik pole. Avastamist on siin ümberringi päris palju," rääkis Ana-Belle. Temagi, kes on seal palju ringi hulkunud, ei tea veel päris paljusid kohti. Aga ega kõik ei paku huvi ka. Aga see järv pakkus. Justkui üks suur lomp, mis pealtnäha on nii rahulik, aga tegelikult on selle sees suur elu. Aga just see näiline rahulikkus teeb selle paiga nii nauditavaks.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 14:33

"Seda küll jah," lausus Lizzie sellepeale muigega ning vaatas niisama seda järve. "Mis kohtades sa oled muidu ära käinud?" küsis Liz niisama jutu jätkuks ilmselt.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Ana-Belle Ruash
Algaja
Ana-Belle Ruash


Postituste arv : 76
Join date : 11/02/2013
Age : 28
Asukoht : Florida

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 15:10

"Lühem nimekiri on kohtadest, kus ma käinud pole, aga neid ma ei oska nimetada, seega ma ei viitsi üldse loetlema hakata," lausus Belle. See ei ome tähtsust, kus ta käinud on, seega ei leia Ana-Belle mõtet sellel, et hakkab neid kohti nimetama. "Kui sa tahad teada, kas ma mingis kindlas kohas käinud olen, siis sa võid küsida, aga niimoodi kõiki kohti järjest nimetada ma ei viitsi," täpsustas neiu. Ajusurm. Raudselt mingid kohad ei tuleks meeldegi, kui loetlema hakata.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 18:56

"Oh okay, ega ma olen ka tegelt väga paljudes kohtades käinud ära juba," lausus Lizzie muigega. See on tegelt täiesti tõsi aga metsa pole ta veel päris läbi kamminud. "Konkreetselt kindlalt kohta ma küll ei oska kohe pakkuda," lausus Liz peale mõnda ajalist mõtlemist. "Kuidas muidu vahepeal siis läinud on?" küsis ta uue küsimuse.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Merily Nework
Edasijõudnu
Merily Nework


Postituste arv : 176
Join date : 26/01/2013

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 18:57

Merily kõndis ka sinna. "Heii!" ütles ta kõigile. "Millest räägite?" küsis ta naeratades.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 18:59

OT: See on tegelt suheliselt erateema. Very Happy Ma lubaks sul siia tulla aga ma ei tea kas Belle'le see sobib.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Merily Nework
Edasijõudnu
Merily Nework


Postituste arv : 176
Join date : 26/01/2013

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 19:00

OT : aa, vabandust :p ma lähen ära.

Merilyle tuli üks asi meelde ja ta läks pooljoostes tagasi koolimajja.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 19:02

OT: Tavaliselt küsi, ennem kas võib liituda. Okay?
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Merily Nework
Edasijõudnu
Merily Nework


Postituste arv : 176
Join date : 26/01/2013

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj 14 Veeb 2013, 19:28

OT : jamh Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Järve ääres
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sam ja Maria Järve Ääres
» Kauni järve ääres
» Niisama siin rannas ääres.
» Matthew ja Shirley (jätk järve äärest)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Koolialast kaugemal :: Järv-
Hüppa: