Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elemental School

Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Läbu 24/7 vol 1.
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Ariana-Lee-Lauren Kate Nelj 09 Dets 2021, 01:28

» Numbrite loendamine teist moodi
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:14

» Tüdrukud +20, poisid -20
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:12

» Numbrite loendamine.
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sõnade mäng
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sünnipäevad.
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» UUS ELEMENTAL !
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Amy Stanton Esm 03 Juun 2013, 19:51

» 1. Inglise keele tund
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Felix Cooper Püh 24 Märts 2013, 09:46

» Vihma eest peitmas
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Andrew Carlile Püh 24 Märts 2013, 09:38

» mullmullmullmull väiksed kalad kus te ise olete?
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Maria Christina Dark Laup 23 Märts 2013, 16:12

» Ujumas basseinis
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Merily Nework Laup 23 Märts 2013, 14:05

» Greene Street: Aidake mind!
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Rosalie Kapelskär Nelj 21 Märts 2013, 22:49

» Inglise keele tund!!
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Andrew Carlile Nelj 21 Märts 2013, 11:06

» G,B,S&M öökas aka ööklubis
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Lizzie Night Kolm 20 Märts 2013, 16:58

» Maria arsti juures
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeby Maria Christina Dark Kolm 20 Märts 2013, 16:57

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(24) oli siin foorumil Laup 12 Okt 2019, 03:03

 

 1. tüdrukute käsitöö tund

Go down 
+8
Rosalie Kapelskär
Gabrielle Wilson
Lizzie Night
Eva Marie Harlec
Maria Christina Dark
Suzanne Marie Collins
Emily Carissa Black
Christina Watlings
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Ariana-Lee-Lauren Kate
Algaja
Ariana-Lee-Lauren Kate


Postituste arv : 58
Join date : 02/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Ariana,Lee,Arru,Lalla
Vanus: 15

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 17:25

Siis laks uks lahti ja sisse astus Lee ja tervitas klassis olijaid.Kuna koigis tundides oli vaja omq nime oelda utles ta oma nime.Ta nagi et laual on omblusmasinad ja ta istus uhe taha.Leel oli veidi kahju et ta tundi hiljaks jai sest talle meeldib vaga kasitoo ja ta oskab seda hasti.Siis kusis ta:"Mis ma tegema pean"
Tagasi üles Go down
Ariana-Lee-Lauren Kate
Algaja
Ariana-Lee-Lauren Kate


Postituste arv : 58
Join date : 02/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Ariana,Lee,Arru,Lalla
Vanus: 15

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 17:34

Arianale tuli meelde ,et tal on asjad lauale panemata ja ta pani need lauale ja hakkas teiste eeskujul omblusmasinat niidistama.
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 17:34

"Pole midagi," pomises Christina ja tegi siis ka Ariana-Lee-Lauren Kate'i nime taha väikese plussmärgi.
Tagasi üles Go down
Ariana-Lee-Lauren Kate
Algaja
Ariana-Lee-Lauren Kate


Postituste arv : 58
Join date : 02/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Ariana,Lee,Arru,Lalla
Vanus: 15

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 20:08

Lauren läks Mariast mööda ja ajas tal mõned niidirullid põrandale.Lee ütles"Vabandust kogemata!"ja kõndis oma kohale.
Tagasi üles Go down
Maria Christina Dark
Professionaal
Maria Christina Dark


Postituste arv : 750
Join date : 26/01/2013
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Cris, Crissu
Vanus: 16

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 07:01

Maria korjas need üles. "Pole midagi" sõnas ta ning kudus edasi.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 07:43

Lizzie ja Caroline vaatasid igaksjuhuks oma masinad üle, et kas on ikka õigesti niidistatud.

Samantha ei olnud endiselt veel midagi teinud. "Miks ma üldse sellesse tundi tulin," pomises ta seal enamisi.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 07:45

Christina märkas, et Samantha istus niisama oma masina taga ja vaatas lakke. Ta kõndis Lizzie ja Caroline masinate juurde ja lausus: "Lizziel on kõik õigesti tehtud, aga Carolinel on alumine niit üles toomata." Ta aitas Carolinel alumise niidi üles tuua. "Aidake palun Samanthat, mulle tundub, et ta on kuidagi omadega jännis," sõnas ta siis naeratades.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 07:50

Lizzie siis tõusis oma masina juurest püsti ning kõndis Samantha juurde. "Vajad abi?" küsis Liz.
------
Samantha vaid noogutas ning naeratas ka korraks. Samas vaatas ka Lizzie poole.
------
Lizzie siis seletas Samantha'le mida tegema peab ning samal ajal Samantha ka tegi seda. Liz lausus neid tegevusi seal ühe kaupa, mitte kõik jäjest. Mõne aja pärast oli ka Samanthal masin niidistatud.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Ariana-Lee-Lauren Kate
Algaja
Ariana-Lee-Lauren Kate


Postituste arv : 58
Join date : 02/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Ariana,Lee,Arru,Lalla
Vanus: 15

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 08:56

Lee oli niidistamisega valmis saanud jäi ringi vaatama oodates et õpetaja ütleks mis edasi teha.Nähes et paljud on kogunenud ühe masina ümber läks ta ka sinna.
Tagasi üles Go down
Mirel Marie Greth
Kunstiõpetaja
Mirel Marie Greth


Postituste arv : 73
Join date : 28/01/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Mrs. Greth
Vanus: 23

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 12:20

Gabrielle Wilson kirjutas:
Christina märkas, et Samantha istus niisama oma masina taga ja vaatas lakke. Ta kõndis Lizzie ja Caroline masinate juurde ja lausus: "Lizziel on kõik õigesti tehtud, aga Carolinel on alumine niit üles toomata." Ta aitas Carolinel alumise niidi üles tuua. "Aidake palun Samanthat, mulle tundub, et ta on kuidagi omadega jännis," sõnas ta siis naeratades.

OT: liz küll ei kirjutanud, et ta lakke vaatas niiet sa kasutasid pm nagu tema kasutajat.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 12:38

OT: Samantha vaatas jh lakke seal. Very Happy Selle ma postitasin tegelt juba tükk aega tagasi. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 12:56

OT: Ongi nh, loe hoolikamalt... -.-
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 12:59

OT: See postitus on ennem seda kui te vaidlema hakkasite omavahel. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 13:21

OT: Mhm
Tagasi üles Go down
Mirel Marie Greth
Kunstiõpetaja
Mirel Marie Greth


Postituste arv : 73
Join date : 28/01/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Mrs. Greth
Vanus: 23

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 14:31

Ot: SEE OLI NÄIDE, aru ei saanud, ngu see et sa kirjutasid, et ma ukse juures istusin , kuigi mitte.
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 14:46

OT: No siis miks sa õiendad, et Liz küll ei kirjutanud, et Samantha vaatas ns lakke, kui ta kirjutas? Loe oma eelmist postitust ja ÄRA TOPI OMA NINA TEISTE ASJADESSE! Ja kuna ma kirjutasin, et Maria istus ukse juures vms?
Tagasi üles Go down
Mirel Marie Greth
Kunstiõpetaja
Mirel Marie Greth


Postituste arv : 73
Join date : 28/01/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Mrs. Greth
Vanus: 23

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 15:04

OT: siis kui me kohvikus olime ja ma tõesti ei viitsi sinuga jamada ja lõpeta mulle nende andekspalumise pmide saatmine, hakka enne normaalseks. Kohe urgitsema kui miski kellelgi sassi läheb. Ja see on minu asi kui sa ei lähtu postidest, et ma olin käsitöös hea ja siis mul valesti, teed seda lic selleks, et ma kirjutasin sulle et saad nelja. Omg aga see on loogiline ju. Ja ausalt ma ei viitsi su pmidele ka vastata, s i n u pärast m ei saa energiaks ning sinu pärast ei saa me minumeelest amga normaalselt enam läbi... KÄBI.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 15:09

OT: NO TE MÕLEMAD OLET SELLES SÜÜDI. MITTE AINULT KÄBI, MARIA ISE OLED KA SÜÜDI SELLES. Ära aja kõike tema kaela ainult, sina hetkel olid see, kes siin hakkas Käbi kallal vinguma ja tema postitustes vigu leidma. Sa võid ilusasti seletada, et nii ei tohi teha vms. Mitte kohe siin õiendama hakkama tema kallal.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Mirel Marie Greth
Kunstiõpetaja
Mirel Marie Greth


Postituste arv : 73
Join date : 28/01/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Mrs. Greth
Vanus: 23

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 15:29

OT: ma tean et olen, ja ma talle 3 korda öelnud et ära tee nii butbut
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 15:38

OT: No ütle seda viisakamalt. Nt nii: Palun muuta seda, kuna see on valesti või nii ei tohi teha. Mitte ära hakka kohe õiendama, ets see on sul valesti ja too on valesti. Ja siis leiad sa kohe järgmise põhjuse mille kallal õiendada.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 17:14

OT: Täiesti mõtetu, mille pärast tülitseda. Lihtsalt jube. Ega mulle ka sls õpetajas vb üks või teine asi ei meeldi, aga ma elan üle ja ei ütle sellepärast enam mitte midagi

"Jah, ma vajaksin..." Amy viivitas aga oma vastusega kahjuks nii kaua, et õpetaja läks juba teistele appi. Ta siis istus seal rahulikult edasi ja soovis, et ta saaks juba minema. Käsitöö talle üldse ei sobinud.

OT2 : Vaene nuubu Amy Very Happy
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 17:17

Christina läks tagasi Amy juurde ja pidas talle ka siis selle kuidas-niidistada-õmblusmasinat loengu maha. Aga ta rääkis nii, et tüdruk talle järgi jõuaks.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 17:20

Lizzie siis läks oma kohale nüüd tagasi kui ka Samantha oli masina saanud niidistatud ja Liz oli selle üle vaadanud, et kõik ikka oleks õige. Tema arvust vähemalt oli. Samantha siis tänas veel Lizi abi eest.

Caroline istus terve selle aja vaikides omal kohal ja ootas, et see tund saaks juba läbi ometi.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitimeLaup 16 Märts 2013, 17:31

Amy noogutas kogu õpetaja jutu ajal kaasa, et näidata nagu ta saaks üldse midagi aru. Kui õpetaja läinud oli tüdruk lihtsalt istus seal ja vahtis seda õmblusmasinat. "Mnjah..." pomises ta siis ja hakkas seda mingit lehte lugema, mis oli vaja tundi kaasa võtta.
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Sponsored content





1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
1. tüdrukute käsitöö tund
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 1. tüdrukute käsitöö tund
» Tüdrukute 1. kehaline
» 1. Matemaatika tund
» 1.korruse tüdrukute vetsus
» 2. korruse tüdrukute vetsus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Kool :: Klassid-
Hüppa: