Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elemental School

Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Läbu 24/7 vol 1.
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Ariana-Lee-Lauren Kate Nelj 09 Dets 2021, 01:28

» Numbrite loendamine teist moodi
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:14

» Tüdrukud +20, poisid -20
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:12

» Numbrite loendamine.
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sõnade mäng
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sünnipäevad.
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» UUS ELEMENTAL !
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Amy Stanton Esm 03 Juun 2013, 19:51

» 1. Inglise keele tund
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Felix Cooper Püh 24 Märts 2013, 09:46

» Vihma eest peitmas
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Andrew Carlile Püh 24 Märts 2013, 09:38

» mullmullmullmull väiksed kalad kus te ise olete?
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Maria Christina Dark Laup 23 Märts 2013, 16:12

» Ujumas basseinis
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Merily Nework Laup 23 Märts 2013, 14:05

» Greene Street: Aidake mind!
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Rosalie Kapelskär Nelj 21 Märts 2013, 22:49

» Inglise keele tund!!
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Andrew Carlile Nelj 21 Märts 2013, 11:06

» G,B,S&M öökas aka ööklubis
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Lizzie Night Kolm 20 Märts 2013, 16:58

» Maria arsti juures
1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeby Maria Christina Dark Kolm 20 Märts 2013, 16:57

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(24) oli siin foorumil Laup 12 Okt 2019, 03:03

 

 1. tüdrukute käsitöö tund

Go down 
+8
Rosalie Kapelskär
Gabrielle Wilson
Lizzie Night
Eva Marie Harlec
Maria Christina Dark
Suzanne Marie Collins
Emily Carissa Black
Christina Watlings
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Rosalie Kapelskär
Algaja
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 79
Join date : 01/03/2013

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 18:22

ROsalie oli teada saanud,et on käsitöö tund,,Palun vabandust et ma tundi hilinesin''lausus ta ja istus kuskile siis enda kotiga.
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 18:24

"Pole midagi," vastas Christina. Ta ei olnud väga selline, kes hilinejatega õiendaks vms, kuigi see ei tähendanud, et hilinejad talle meeldiksid. "Kuidas on sinu nimi?" küsis ta tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Eva Marie Harlec
Algaja
Eva Marie Harlec


Postituste arv : 54
Join date : 08/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Bon, Ev, Hal
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 18:45

Maria siis vastas osutades ühe õmblusmasina poole. "Ma tegin õieti ma arvan, igastahes õmmelda saab küll nii" sõnas ta ning naeratas.
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 18:48

“Muidu oled kõik õigesti teinud, aga esiteks sa ei ole niiti survekettast läbi viinud ja teiseks sa ei ole alumist niiti üles toonud,” lausus Christina leebelt. “Võta palun ülemine niit maha ja jäta meelde: 1) rullivarras 2) niidijuhik 3) surveketas 4) niiditõmmik 5) niidiaas ja 6) nõelasilm. Tee see ära ja siis ma näitan sulle, kuidas alumist niiti üles tuua. Masin küll õmbleb, aga mitte nii, nagu vaja.”


Viimati muutis seda Gabrielle Wilson (Nelj 14 Märts 2013, 18:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
Algaja
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 79
Join date : 01/03/2013

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 18:49

,,Rosalie kapelskär''pomises rosalie õpsile
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 18:50

Christina tegi Rosalie Kapelskäri nime taha väikese plussmärgi ja küsis siis: "Kas sa õmblusmasinat oskad niidistada?"
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
Algaja
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 79
Join date : 01/03/2013

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 18:57

,,Ei''pomises ROsalie siis.Ta polnud eales õmblusmasinaga midagi teinud.
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 19:09

Christina noogutas ja ütles: "Okei, Gabrielle aitab sind. Gabrielle, palun aita Rosaliel masin ära niidistada!"

-----

Gaby jalutas Rosalie juurde. "Hei, mina olen Gabrielle," tutvustas ta end. "Vajad masina niidistamisel abi?" küsis ta sõbralikult naeratades.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
Algaja
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 79
Join date : 01/03/2013

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 19:39

Rosalie noogutas gabyle.Polnud ennem kohtund
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 19:54

"Nii, kõigepealt tuleb meil niit pooli peale kerida. Selleks võtame pooli ja torkame selle siia niidirullihoidiku kõrvale poolimisseadesse. Nüüd võtame sünteetilise niidi ja torkame niidirulli niidirullihoidikusse. Võtame niidi, paneme selle niidijuhikust läbi ja siis kerime natuke niiti pooli peale juba ette ära. Nüüd valime poolimehhanismi - selleks tõmbame hooratast paremale - ja vajutame käivituspedaali," näitas Gaby ette. "Nüüd lõikame selle niidi siit lahti ja viime niidi niidijuhiku ülevalt poolt survekettasse, sealt edasi niiditõmmikusse, seejärel niidiaasa ja viimaks nõelasilmast läbi. Nüüd võtame pooli ja paneme selle poolipesasse. Viime alumise niidi süstikusse ja nüüd toome alumise niidi üles. Seda teeme me järgmiselt: Hoiame vasaku käega lõdvalt ülemist niiti. Parema käega tõmbame hooratast enda poole, et nõel teeb ühe ringi. Pingutame vasaku käe niiti ja saamegi alumise niidi üles. Viime mõlemad niidi otsad presstalla alt õmblusmasina taha poole."
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeNelj 14 Märts 2013, 20:48

Lizzie ja Caroline olid siis nüüdseks oma masinate niidistamise ära lõpetanud. Oma arust nad tegid kõik õigesti ära.

Samantha endiselt veel põrnitses seal seda masinat. "Em...," üritas ta mõelda, sellele mida õpetaja oli just öelnud.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 06:37

Amy astus ka klassi. Ta üritas seda küll märkamatult teha, kuid siis tuli talle aga nii suur köhahoog, et lausa jube. "Tere," lausus tüdruk siis mingile naisele ebaloomulikul häälel, selle köhimise pärast. "Amy Stanton." Tüdruk arvas, et see pidi ilmselt õpetaja olema, kuna niisama mingi vanem naisterahvas ju kooliklassis ei oleks. Ja muid vanemaid naisterahvaid siin polnud. Amy seisis siis keset klassi seal kuskil ja ootas, mida ta nüüd tegema peab. Käsitöös ta midagi ei osanud peale tikkimise, kuna eelnevalt siin koolis olnud õpetaja suri ootamatult ja uut ei hakatudki otsima.
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 12:10

Christina kortsutas etteheitvalt kulmu. Tüdruk oli kümme minutit hiljaks jäänud ja ta isegi ei vabandanud!
"Jajah," pomises naine ja tegi ka Amy Stantoni nime taha väikese plussmärgi. "Leia endale õmblusmasin ja
kas mina või Gabrielle aitame sul selle ära niidistada, kui sa just ise ei oska. Oleneb, kumb meist esimesena vabaneb."
Tagasi üles Go down
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 12:15

"Emm.. okei..." Amy istus siis kuskile sinna laua taha ja vaatas lihtsalt klassis ringi. Ta ei taibanud hetkel ausalt öeldes mitte midagi.
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Lizzie Night
Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 1022
Join date : 06/02/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Vanus: 18

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 12:17

Samantha ei osanud endiselt veel oma masinaga midagi peale hakkata. Ta ei hakkanud seal midagi tegema ka kuna ta kindlasti lõhuks selle masina lõpuks ikka ära. Ta vaatas niisama lakke.

Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee
Lisa Vanessa West
Algaja
Lisa Vanessa West


Postituste arv : 57
Join date : 26/01/2013
Age : 29

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 12:30

Lisa vedas ka end siis tundi. Märkamatult võttis ta ühe õmblusmasina, niidistas tolle ära ja istus maha. Käsitöö talle meeldis.
Tagasi üles Go down
Maria Christina Dark
Professionaal
Maria Christina Dark


Postituste arv : 750
Join date : 26/01/2013
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Cris, Crissu
Vanus: 16

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 15:28

OT: jälle sa pead halva hinde tähendab mul onju valesti tehtud mis on ebaloogiline, sest ma alguses kirjutasin. et käsitöös hea. Niiet jhm

Maria sai aru, et õpetaja vaatas valet masinat. "See, masin. Mitte see teine" sõnas ta ning vaatas vastikust tundes õpetajale otsa.
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 15:54

Christina ohkas ja heitis siis pilgu sellele teisele masinale. "See masin on õigesti niidistatud, aga palun pane oma juuksed kinni, et need ei jääks kusagile vahele." Naine ei näinud, kui üks tüdruk (ilmselt siis Lisa Vanessa) märkamatult klassi jalutas ja ühe õmblusmasina taga istet võttis. Aga ega Lisast oleks olnud arukam hilinemise pärast vabandada ja õpsile oma nimi öelda, sest nüüd kui Christina õpilaste nimekirja vaatab, siis Lisa Vanessa Westi nime taha pole ta ju plussmärki teinud, nii et ta võib-olla paneb Lisa Vanessale siis põhjuseta puudumise?

OT: Sina panid mulle kunstis halva hinde, mina pole sulle isegi veel halba hinnet pannud, kle pooled ei oska õmblusmasinat niidistadagi ja sa hakkad kohe inisema, kui sul ÜKS asi on valesti tehtud.
Tagasi üles Go down
Maria Christina Dark
Professionaal
Maria Christina Dark


Postituste arv : 750
Join date : 26/01/2013
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Cris, Crissu
Vanus: 16

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 16:07

Marial olid juuksed kinni. Ta kehitas õlgu arvates, et õpetaja on peast soe ning vaatas siis oma õmblusmasina üle. Tal ei olnud päris selline viga nagu õps ütles, pigem palju väiksem. Ikkagi parandas ta selle ära ja tal polnud vaja et õps õpetaks kuidas ülemist niiti alla tuua vmidaiganes, sest ta oskas seda.


OT: aga sa saatsid ilusa pildi ja kirjutasid, et 15 min see pole loogiline ja mul polnud 1 asi ja kui sa koguaeg pinda käid siis unusta oma palve ära. Võta teadmiseks, et teiste kasutajate kasutamist nt et kirjutad, "Ta istus aknapoolses kohas või et juuksed olid lahti" siis see on sama... ja kui ma ei kirjutanud ja ausalt.. Maria kannab enamvähem koguaeg hobusesaba niiet ... Ja ma kirjutasin ka et ta käsitöös hea ja oskab...
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 16:15

OT: Okei, aga sa ei kirjutanud, et tal on juuksed kinni, enne kui mina kirjutasin, et tal on need lahti ja et palun pangu need kinni. Ja sa ei pea olema perfektne, sest keegi ei ole. Igalühel oma vead, nii ka sinul. Ja ma teen kasvõi meelega nii, et KEEGI ei oleks käsitöös 100% perfektne, sest see oleks lihtsalt ebaaus. Ja siis ei ole kohe vaja kirjutada, et "Tal olid juuksed kinni, õpetaja on vist peast soe."... Igal ühel võib vahel midagi valesti minna või tegemata jääda. Ja see, et me võiksime sõbrad olla ja mitte kogu aeg tülitseda, ei lähe vist läbi, sest sa tahad kogu aeg veatu olla. Ja kui sa veel ei tea, siis seda, kui keegi on postitust muutnud, on näha. Ja ära tule ütlema, et muutsid kirjavea vms ära, sest nii loll ma ikka ei ole.

"Ma lähen aitan nüüd ka teisi," lausus Christina. Kuna pooled ei osanud veel õmblusmasinatki niidistada, siis vist selles tunnis nad veel järjehoidjani ei jõua, aga kui aega üle jääb, siis küllap naine mõtleb midagi välja.
Tagasi üles Go down
Maria Christina Dark
Professionaal
Maria Christina Dark


Postituste arv : 750
Join date : 26/01/2013
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Cris, Crissu
Vanus: 16

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 16:30

OT: aga gaby onju on. Ma ei saa aru mina tegin kunstis õigesti- panid pildi ja kirjutasid 15 ebaloogiline järelikult lohakalt. Ma tean et keegi pole ja kõigil võib midagi valesti minna , aga sa ei tohi kirjutada nt "ta istus aknapoolses lauas" vm nii ei tohi teha ja mina pole öelnud et tahan veatu olla, sinu pärast ma ei saa energiaks ja ma jumala ei viitsi sinuga jamada. Maria on käsitöös hea ja ma võtsin muide postituselt eva maha. Pole minu süü kui sa läbi korralikult ei loe. + gaby on 100 prossa perfektne, õps isegi kiitis, et tal asjad olid kaasas.

Maria aga võttis välja ammu tehtud käekotti või õigemini see oli poolik ning õmbles seda mõnda aega, sest õps polnud veel käsku andnud midagi teha ja seega ta õmbbles seda,
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 16:35

OT: Mariat ta kiitis ka ju... Ma ei saa aru, mis su probleem on.

Christina pöördus kannapealt ümber, kui ta kuulis, et keegi juba õmbleb. "Ilma loata ei tohi õmmelda!" pahandas ta.

OT: Ja see on muideks isegi ohutuseeskirjad tütarlaste käsitööklassis lehe peal kirjas. Punkt nr 1.
Tagasi üles Go down
Maria Christina Dark
Professionaal
Maria Christina Dark


Postituste arv : 750
Join date : 26/01/2013
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Cris, Crissu
Vanus: 16

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 16:43

Marial oli siin tunnis jummala **** olla juba. Ja loogiline et tal kõik punktid peas polnud. "Jajah." ning lõpetas õmblemise, tõmmates niidi sealt konksu vm juurest katki ning pannes pooliku koti käekotti.
Tagasi üles Go down
Gabrielle Wilson
Professionaal
Gabrielle Wilson


Postituste arv : 1078
Join date : 29/01/2013
Age : 27

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 16:49

Christina vangutas pead. "Leia endale mingi muu tegevus, kuni ka KÕIK teised oma masinad niidistatud saavad," ütles naine ja läks siis Amy juurde. "Nonii, vajad ka masina niidistamisel abi?" küsis ta lahkelt. "Või saad ise hakkama?"
Tagasi üles Go down
Maria Christina Dark
Professionaal
Maria Christina Dark


Postituste arv : 750
Join date : 26/01/2013
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Cris, Crissu
Vanus: 16

1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitimeReede 15 Märts 2013, 16:56

Maria hakkas siis kuduma, vaikselt laua taga istudes, kudus ta endale kampsunit.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. tüdrukute käsitöö tund   1. tüdrukute käsitöö tund - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
1. tüdrukute käsitöö tund
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 1. tüdrukute käsitöö tund
» Tüdrukute 1. kehaline
» 1. Matemaatika tund
» 1.korruse tüdrukute vetsus
» 2. korruse tüdrukute vetsus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Kool :: Klassid-
Hüppa: