Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elemental School

Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Läbu 24/7 vol 1.
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Ariana-Lee-Lauren Kate Nelj 09 Dets 2021, 01:28

» Numbrite loendamine teist moodi
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:14

» Tüdrukud +20, poisid -20
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:12

» Numbrite loendamine.
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sõnade mäng
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» Sünnipäevad.
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Brooklyn Gabriella Flynn Esm 26 Mai 2014, 20:11

» UUS ELEMENTAL !
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Amy Stanton Esm 03 Juun 2013, 19:51

» 1. Inglise keele tund
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Felix Cooper Püh 24 Märts 2013, 09:46

» Vihma eest peitmas
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Andrew Carlile Püh 24 Märts 2013, 09:38

» mullmullmullmull väiksed kalad kus te ise olete?
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Maria Christina Dark Laup 23 Märts 2013, 16:12

» Ujumas basseinis
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Merily Nework Laup 23 Märts 2013, 14:05

» Greene Street: Aidake mind!
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Rosalie Kapelskär Nelj 21 Märts 2013, 22:49

» Inglise keele tund!!
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Andrew Carlile Nelj 21 Märts 2013, 11:06

» G,B,S&M öökas aka ööklubis
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Lizzie Night Kolm 20 Märts 2013, 16:58

» Maria arsti juures
Öösel surnuaias. Icon_minitimeby Maria Christina Dark Kolm 20 Märts 2013, 16:57

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(24) oli siin foorumil Laup 12 Okt 2019, 03:03

 

 Öösel surnuaias.

Go down 
+2
Caroline Järv
Lisa Vanessa West
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Lisa Vanessa West
Algaja
Lisa Vanessa West


Postituste arv : 57
Join date : 26/01/2013
Age : 29

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeNelj 07 Märts 2013, 21:00

Lisa jalutas surnuaias ringi. Tüdruk oli jäänud oma vanaema haua külastamisega hiljaks ning väljas oli kottpime. Tüdruk kõndis kobades mööda tänavat. Järsku jäi ta jalg kuskile kinni ning tüdruk kukkus ninali. Ta karjatas kogu jõust.

OT: Carolin.
Tagasi üles Go down
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeNelj 07 Märts 2013, 21:03

Mida Caroline täpselt siin surnuaias tegi on teadmata. Ta ilmselt juhuslikult sattus siia. Mida ta tegi siin keset ööd, see on ka päris teadmata. Ta võpsatas selle peale kui keegi karjatas. Ta siis hakkas selle hääle suunas kõndima. "Kes siin on?" karjus ta siis üle surnuaia.
Tagasi üles Go down
Lisa Vanessa West
Algaja
Lisa Vanessa West


Postituste arv : 57
Join date : 26/01/2013
Age : 29

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeNelj 07 Märts 2013, 21:06

Nessa ajas end siis püsti kuidagi. Ta oigas vaikselt, kuid püsis enamasti siiski kuss. Ta ei julgenud tollele häälele vastata. Äkki on mingi mõrvar või muu kahtlane isik.
Tagasi üles Go down
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeNelj 07 Märts 2013, 21:14

Caroline kõndis siis aina edasi. Suht tihti ennast korrades. Ta siis istus ühele hauale ning otsis siis oma pusa taskust oma telefoni ning hakkas sellegea siis maad valgustama. Carro kõndis nii viisi edasi, ning üritas arusaada, kust see karjatus oli tulnud.
Tagasi üles Go down
Lisa Vanessa West
Algaja
Lisa Vanessa West


Postituste arv : 57
Join date : 26/01/2013
Age : 29

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 16:02

Lisa nägi valgust ja hiilis sinnapoole. Nähes, et see on vaid tavaline teismelisest tüdruk. Või siis mitte nii teismelisest, jalutas ta tema poole. "Mina," lausus ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 16:10

"Oh, okay," lausus Caroline siis naeratades tüdrukule. "Miks sa muidu karjatasid ja mida sa siin teed keset ööd?" küsis Carro siis muigega ning ise ragistas ajusid, et mõelda mingi vale välja mida ta siin tegi.
Tagasi üles Go down
Lisa Vanessa West
Algaja
Lisa Vanessa West


Postituste arv : 57
Join date : 26/01/2013
Age : 29

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 16:13

Lisa vaatas tüdrukut kortus kulmuga, kuigi seda selles kottpimeduses arvatavasti nähagi polnud. Miks peaks ta täiesti võhivõõrale rääkima miks on ta surnuaias ? "Ma arvan, et see pole sinu asi." Lisa oli võõrastega üpriski ülbe. Alles siis näitas ta oma lahkust ja sõbralikkust, kui ta oli inimest tundma õppinud ja too talle meeldis.
Tagasi üles Go down
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 16:18

"Oh okay," lausus siis Caroline sellepeale. "No tavalised inimesed ei käi lihtsalt öösel surnuaias," pomises Carro omaette ning pani oma telefoni tagasi oma pusa taskusse. Ta aga ei teinud tüdruku ülbusest üldse välja. Ta ei osanud midagi öelda enam rohkem.
Tagasi üles Go down
Lisa Vanessa West
Algaja
Lisa Vanessa West


Postituste arv : 57
Join date : 26/01/2013
Age : 29

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 16:20

"Mu nimi on Lisa Vanessa," podises tüdruk siis. Oleks tore mingidki sõprussuhted. Ega tal neid siin palju ole.
Tagasi üles Go down
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 16:32

"Caroline Lauren Nicole Helena," lausus siis ta oma kõik nimed tüdrukule naeratdes. Ega ka temalgi pole neid sõpru siin eriti palju.
Tagasi üles Go down
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeReede 08 Märts 2013, 20:34

Lisa Vanessa

"Meeldiv tutvuda," ütles Lisa suht ilmetul häälel ja vaatas tüdrukut. Ta välimusest oli suhteliselt võimatu aru saada, sest oli ikka tohutult pime. "Vana sa oled ? Ja ega sa juhuslikult Elemental'is ei käi ?"
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 10:08

"Samad sõnad," lausus Caroline naeratades. "Ma olen 18 ja käin küll," lausus ta siis ning vaatas niisama enda ümber ringi.
Tagasi üles Go down
Lisa Vanessa West
Algaja
Lisa Vanessa West


Postituste arv : 57
Join date : 26/01/2013
Age : 29

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 10:27

"Oh..." ütles Lisa tasakesi. "Ma olen samuti 18 ja käin ka Elementalis." Lisa Vanessa kõndis tüdrukule lähemale. "Kas sa valdad mingisugust elementi ?"
Tagasi üles Go down
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 10:46

"Ma valdan jah elementi ja selleks on õhk," lausus Caroline siis naeratades. "Sa?" küsis ta siis tüdruklt.
Tagasi üles Go down
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 10:55

"Mõnikord ma mõtlen, et tahaks ma midagi osata, kuid kahjuks mina midagi ei suuda. Või noh enam ei suuda." Lisa toksas jalaga ühte maas olevat kivi.
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 11:31

Caroline ei saanud täpselt pihta, mida tüdruk tahtis öelda. "Enam ei suuda?" küsis ta siis tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 11:44

"Juhtus nii, et ma kaotasin oma võimed. Aga see on selline väga keeruline asi. Neelajad," sositas Lisa Vanessa. Mineviku meenutamine talle ei meeldinud.
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 11:46

"Oh okay, eks ma ei päri rohkem," lausus Caroline sellepeale. "Sa oled siit kandist muidu pärit jah?" küsis ta siis ühe suvalise küsimuse.
Tagasi üles Go down
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 11:49

"Jah," ütles Lisa. "Ma küll ei sündinud siin, aga kolisime perega siia üpris varakult." Tüdruk vaatas enda ümber ringi. Ta silmad ei seletanud mitte midagi välja. Järsku käis kuskil aga üks jube karjatus. Lisa Vanessa ehmus päris kõvasti. "M-mis see oli ?"
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 11:55

"Ma ei ole üldse siin kandis kunagi elanud. Sa sellist kohta nagu Eesti tead?" küsis Carro muigega. Temagi kuulis seda karjatust. "Ma ei tea," lausus Carro ning vaatas siis sinna poole kust see karjatus oli tulnud.
Tagasi üles Go down
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 11:55

"Näita valgust," pomises Lisa Vanessa ning hakkas ees sinna hääle poole kõmpima.
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 12:03

Caroline siis võttis oma pusa taskust jälle oma telefoni välja ning näitas siis sellega veidikene valgust. Ta siis hakkas ka selle hääle poole kõndima.
Tagasi üles Go down
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 12:06

Nad kõndisid mõnda aega. Järsku hakkas eemal paista mingi kuju. Nad jõudsid sellele lähemale. Siis Lisa Vanessa karjatas ja astus paar sammu tagasi. Maas oli üks vana mees, kaelal kaks jälge.
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Caroline Järv
Edasijõudnu
Caroline Järv


Postituste arv : 143
Join date : 06/03/2013

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Carro, Car, Laura, Ren, Nicol, Cole, Hellu, Hell, Helen
Vanus: 18

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 12:11

Samuti ka Caroline karjatas selle vanamehe kogu peale ja astus samuti sammu tagasi. "Mis temaga juhtus?" küsis ta vaikselt kui nägi kaelal kahte jälge. Tema ju ei tea neist neelejadest ju midagi.
Tagasi üles Go down
Amy Stanton
Admin/Professionaal
Amy Stanton


Postituste arv : 810
Join date : 09/01/2013
Age : 27
Asukoht : Florida, Elemental School

Character sheet
Hüüdnimi/ed: Amy
Vanus: 16.

Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitimeLaup 09 Märts 2013, 12:15

"Ma ei tea.. kuid ma kaldun arvama, et neelajad..." Lisa Vanessa kaugenes veelgi. "Ma arvan, et me peaksime direle helistama. Politseisse ju ei saa, nemad ei tea elementidest ega neelajatest ammugi midagi. Ja ei tohi ka teada..."
Tagasi üles Go down
https://elemental-school.forum.co.ee
Sponsored content





Öösel surnuaias. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel surnuaias.   Öösel surnuaias. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Öösel surnuaias.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Öösel pargis
» Öösel rannas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Muu :: Arhiiv-
Hüppa: